
влевовправо
Фара робочого світла Cyclone WL-L5 36W White + Yellow SP
- В наявності
- Код: НФ-00005207
281 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна фара робочого світла.
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни.
Характеристики:
- Напруга: 10,8 - 32 V
- Тип світла: направлене дальнє світло (spot)
- Кількість LED - 18 шт. (9 для білого + 9 для жовтого)
- Типи LED - 3030
- Температура світла 6000K/3500K (Білий+Жовтий)
- Алюмінієвий корпус, сталеві кріплення, PC
- Підключення трьохпровідне
- IP 67
- Розміри: 156 х 38 x 40 мм (розміри без кріплення)
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В, 30 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 18 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 36 Вт |
| Ширина | 156 мм |
| Промінь | Направленный |
| Висота | 38 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Сумісність з моделлю | X40, K3500 |
- Ціна: 281 ₴


