
влевовправо
Фара робочого світла Cyclone WL-B5 216W Spot
- В наявності
- Код: НФ-00001269
2 809 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна фара робочого світла.
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни.
Характеристики:
- Робочий діапазон напруги: 10,8 - 32 В;
- Тип світла: спрямований дальнє світло (spot);
- Кількість світлодіодних елементів - 108 шт.;
- Тип світлодіодних елементів - 3030 2W;
- Колір світіння 5000K;
- Матеріал корпусу: литий алюміній;
- Матеріал лінз: PC;
- Водонепроникність: IP 67;
- Размеры: ширина: 1085 мм, высота: 50 мм, глубина: 45 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В, 30 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 108 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 216 Вт |
| Ширина | 1085 мм |
| Промінь | Направленный |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Джерело світла | Діоди |
- Ціна: 2 809 ₴


