
влевовправо
Протитуманна LED фара Cyclone FOG-01 45W 3.5" 5000K
- В наявності
- Код: НФ-00003501
544 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Протитуманна LED фара для встановлення в штатне місце.
Наявність горизонтальної світлотіньової межі.
Характеристики:
- Робочий діапазон напруги: 10,8 – 32 В;
- Тип світла: ближнє світло зі світлотіньовим кордоном;
- Кількість світлодіодних елементів – 3 шт.;
- Тип світлодіодних елементів – 1860 15Вт;
- Колір свічення 5000K;
- Матеріал: алюміній;
- Матеріал лінзи: PC (полікарбонат);
- Водонепроникність: IP 67;
- Клапан для відведення надлишків вологи;
- Підключення – роз'єм H11;
- Діаметр: 90 мм (3,5")/глибина - 77 мм;
- Лінійка фар робочого світла: FOG
- Потужність W: 41-50W
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В, 30 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 45 Вт |
| Глибина | 77 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Функція світла | З ближнім світлом |
- Ціна: 544 ₴



