
влевовправо
Протитуманна LED фара Cyclone FOG-02 45W+DRL 3.5" 5000K
- В наявності
- Код: НФ-00003502
556 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фара Cyclone FOG-02 призначена для забезпечення яскравого та чіткого освітлення в умовах обмеженої видимості, забезпечуючи ближнє світло з ясною світлотіньовою межею. Вона оснащена сучасними світлодіодними елементами та функцією денних ходових вогнів (DRL).
Характеристики:
- Робочий діапазон напруги: 10,8 - 32 В
- Тип світла: ближнє світло зі світлотіньовим кордоном
- Кількість світлодіодних елементів: 3 шт.
- Тип світлодіодних елементів: 1860 15W + DRL (білий та жовтий)
- Колір світіння: 5000K
- Матеріал корпусу: алюміній
- Матеріал лінзи: полікарбонат (PC)
- Водонепроникність: IP67
- Клапан для відведення надлишків вологи
- Підключення: роз'єм H11 + 2 клеми (жовтий та білий провід)
- Діаметр: 90 мм (3.5″), глибина: 77 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В, 30 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 45 Вт |
| Глибина | 77 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Функція світла | З ближнім світлом , З денними ходовими вогнями (LED) |
- Ціна: 556 ₴



