
влевовправо
Протитуманні LED фари Cyclone FOG-05 Toyota 45W 3,5” 5000K (2 шт.)
- В наявності
- Код: НФ-00005198
1 124 ₴/комплект
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект протитуманних LED фар для широкого ряду моделей Toyota та Lexus.
Наявність горизонтальної світлотіньової межі.
Характеристики:
- Тип світлодіода: 2525 5W
- Робочий діапазон напруги: 10-32В
- Потужність W: 41-50W
- Тип світла: ближнє світло зі світлотіньовим кордоном;
- Кількість світлодіодних елементів – 9х2 шт.;
- Колір свічення 5000K/3000К;
- Перемикання кольору свічення відбувається при перемиканні живлення;
- Матеріал: алюміній;
- Матеріал лінзи: PC (полікарбонат);
- Водонепроникність: IP 68;
- Клапан для відведення надлишків вологи;
- Підключення – роз'єм H11;
- Діаметр: 90 мм (3.5" )/ глибина - 77 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В, 30 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 18 шт. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 45 Вт |
| Глибина | 77 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Функція світла | З ближнім світлом |
- Ціна: 1 124 ₴/комплект



