
влевовправо
Фара робочого світла Cyclone WL-JP2 7" 70W Hi/Low
- В наявності
- Код: НФ-00003090
1 206 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна фара головного світла (ближній / дальній / ДХВ / поворотники).
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни.
Наявність горизонтальної світлотіньової межі (дозволяє використовувати фару в режимі ближнього світла).
Характеристики:
- Робочий діапазон напруги: 10,8 - 24 В
- Тип світла: Hi/Low
- Режими роботи: ближнє світло / дальнє світло / функція ДХВ + покажчик поворотів
- Кількість LED - 8 шт.
- Тип LED - 3570 + 1860 + CREE X 6
- Колір світіння 5500K
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Матеріал лінз: PC
- Водонепроникність: IP 67
- Розміри: діаметр: 176 мм, глибина: 60 мм
- Підключення: роз'єм Н4+ конектор для ввімкнення DRL + конектор для ввімкнення поворотників
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 70 Вт |
| Глибина | 60 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Функція світла | З ближнім світлом , З дальнім світлом, З денними ходовими вогнями (LED), З поворотним світлом |
- Ціна: 1 206 ₴




