
Фара робочого світла Cyclone WL-JP3 5,75" 45W Hi/Low
- В наявності
- Код: НФ-00005204
673 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна фара головного світла з функціями ближнього, дальнього світла, денних ходових вогнів (ДХВ) та покажчика поворотів. Ця фара ідеально підходить для встановлення на різні транспортні засоби, включаючи позашляховики, вантажівки, спецтехніку, мотоцикли, квадроцикли та човни. Фара має горизонтальну світлотіньову границю, що дозволяє використовувати її у режимі ближнього світла, не засліплюючи зустрічний транспорт.
Характеристики:
- Робочий діапазон напруги: 10,8 – 24 В
- Тип світла: Hi/Low (ближній/дальній світ)
- Режими роботи: ближнє світло, дальнє світло, денні ходові вогні (ДХВ), покажчик поворотів
- Кількість LED: 8 шт.
- Тип світлодіодів: 5054 (2 шт.) + 3030 (6 шт.)
- Температура свічення: 5500K
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Матеріал лінз: PC (полікарбонат)
- Водонепроникність: IP67
- Розміри: діаметр 144 мм, глибина 64 мм
- Підключення: роз'єм H4 + коннектор для DRL та поворотників
- Потужність: 41-50 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 45 Вт |
| Глибина | 64 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Функція світла | З ближнім світлом , З дальнім світлом, З денними ходовими вогнями (LED), З поворотним світлом |
- Ціна: 673 ₴

