
влевовправо
2-канальний підсилювач Decker PS 2.110
- В наявності
- Код: НФ-00003980
3 399 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний 2-х канальний підсилювач.
Характеристики:
- Клас D (цифрова технологія)
- Номінальна потужність (RMS) 4 Ом, 14.40 В: 2 х 100 Вт
- Номінальна потужність (RMS) 2 Ом, 14.40 В: 2 х 140 Вт
- Номінальна потужність (RMS) Міст (Bridge) 4 Ом, 14.40 В: 1 х 280 Вт
- Максимальна потужність (IEEJA): 2 x 325 Вт
- Частотний діапазон: 20-20 000 Гц
- Відношення Сигнал/Шум: 100 дБ
- THD (коефіцієнт нелінійних спотворень): 0.01%
- ФНЧ/ФВЧ (X-over LPF/FULL/HPF): 30-320 Гц
- Підсилення басів (Bass boost): 0/6/12 дБ
- Вхідна чутливість (Gain): 0.2-6 В
- Входи високого рівня
- Лінійні аудіовиходи, RCA: 2 (правий / лівий)
- Напруга живлення: 14,40 В (11-16 В)
- Запобіжник: 1 х 25А
- Розмір: 182,5 x 127 х 45 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Кількість каналів | 2 |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 182.5 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 45 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас підсилювача | D |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 100 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 140 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 280 Вт |
| Максимальна потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 399 ₴


