
влевовправо
1-канальний підсилювач Decker PS 1.110
- В наявності
- Код: НФ-00003981
4 999 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1-канальний автомобільний підсилювач.
Характеристики:
- Клас D (цифрова технологія)
- Номінальна потужність (RMS) 4 Ом, 14.40 В: 1 х 400 Вт
- Номінальна потужність (RMS) 2 Ом, 14.40 В: 650 Вт
- Номінальна потужність (RMS) Ом, 14.40 В: 1 х 1000 Вт
- Частотний діапазон: 20-20 000 Гц
- Відношення Сигнал/Шум: 100 дБ
- THD (коефіцієнт нелінійних спотворень): 0.01%
- ФНЧ (LPF): 40-100 Гц
- Плавний поворот фази (Phase): 0-180
- Підсилення басів (Bass boost): 0-18 дБ
- Частота підсилення басів (Boost Freq): 40-100 Гц
- Вхідна чутливість (Gain): 0.2-6 В
- Вхід високого рівня
- Продубльовані клеми для підключення 2х катушкових сабвуферів
- Зовнішній пульт дистанційного керування в комплекті (4 м)
- Напруга живлення: 14,40 В (11 - 16 В)
- Запобіжник: 3 х 40А
- Розмір: 280 x 142 х 51 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Кількість каналів | 1 |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 51 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас підсилювача | D |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 400 Вт |
| Номінальна потужність (при 1 Ом) | 1000 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 650 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 999 ₴



