
LED лампи Cyclone SP3 H15 6000K (2 шт.)
- В наявності
- Код: НФ-00003438
1 404 ₴/комплект
- +380 (68) 635-54-35
Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною галогенною заміною.
Найновіші технології виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
Радіатор із авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи одразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
Особливості:
- Хороша концентрація світла
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор
- Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Внутрішній драйвер
Характеристики:
- Тип цоколя: H15
- Світловий потік: 7000 Lm;
- Колірна температура: 6000K;
- Потужність - 30W±10%
- Напруга живлення: 9-32 В
- Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H15 |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 9 В, 32 В, 24 В, 30 В, 10 В, 18 В, 12 В, 16 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Денні ходові вогні |
| Світловий потік | 7000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | LED |
| Джерело світла | Діоди |
- Ціна: 1 404 ₴/комплект


