
LED лампи Cyclone SP4 H7 6000K VW (2 шт.)
- В наявності
- Код: НФ-00005093
1 700 ₴/комплект
- +380 (68) 635-54-35
Світлові потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенною.
Новітні технології по виробництву світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
Радіатор з авіаційного алюмінію та вбудованний кулер з великою площею ідеально відводять тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Встановлення лампи вкрай простє і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Особливості:
- Відмінна концентрація світла,
- Стійкість до перепадів напруги,
- Стійкість до вібрації,
- Система охолодження: Активна (алюмінієвий радіатор з вентилятором)
- Внутрішній біполярний з модулем обходу помилки бортового комп'ютера CANBUS ;
- Спеціально для автомобілів: VW Golf 7, VW GTI, VW Tiguan, New VW Touran, VW Passat, VW Scirocco, VW Sharan, VW Multivan, VW Jetta, VW Jetta Sportwagen, Mercedes Vito
Характеристики:
- Тип цоколя: H7;
- Світловий потік: 10 000 Lm;
- Температура кольору: 6000K;
- Тип LED елементу - 3570 CSP ;
- Потужність - 40W ± 10%;
- Напруга живлення: 9-32 В
- Наявність CAN : Так
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 9 В, 32 В, 12 В, 18 В, 30 В, 24 В, 10 В, 16 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | LED |
| Джерело світла | Діоди |
- Ціна: 1 700 ₴/комплект




