
LED лампи Cyclone Type-50 D3 6000K (2 шт.)
- В наявності
- Код: НФ-00005366
1 922 ₴/комплект
- +380 (68) 635-54-35
Найновіші технології виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Особливості:
- Хороша концентрація світла
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер
- Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера
Характеристики:
- Тип цоколя: D3
- Світловий потік: 12000 Lm
- Колірна температура: 6000K
- Тип LED елемента - CREE light source technology
- Підключення до штатного блоку живлення
- Потужність - 50W±10%
- Напруга живлення: 9-32 В
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | D3S |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 9 В, 32 В, 12 В, 18 В, 24 В, 10 В, 30 В, 16 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | LED |
| Джерело світла | Діоди |
- Ціна: 1 922 ₴/комплект


