Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Активний сабвуфер MTX RTF10P (25 см, 200 Вт RMS, 600 Вт пік) – це диво. Відтворення такої кількості басів у такому компактному корпусі – чималий подвиг. Інтегральний підсилювач працює в класі D: він дуже потужний, споживає мало енергії та відтворює музику динамічно та задерикувато. Він захищений обмежувачем, що дозволяє використовувати його на 100% без найменшого страху. Коробка із МДФ 16 мм дуже жорстка, вібрує тільки мембрана... Сабвуфер спеціально розроблений для підтримки ходу, аналогічного глибинному сабвуферу. Результат всіх цих застережень: RTF10P дуже плоский і, як і раніше, працює як звичайна коробка. RTF10P побудований як великий. Зменшується тільки його товщина та ціна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 13 105 ₴


