
влевовправо
Активний сабвуфер MTX RTP12
- В наявності
- Код: 202301488
14 212 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Активний сабвуфер MTX RTP12 з підсилювачем (середньоквадратичне значення 220 Вт) сяє щедрим та пробивним відтворенням звуку. З ультраефективним підсилювачем класу D та сабвуфером з широким ходом 30 см він перенесе вас прямо у вітальню для масажу спини. Коробка, 18-мм МДФ та фазоінверторне навантаження роблять його грізною зброєю для веселощів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 220 Вт |
| Максимальна потужність | 660 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 14 212 ₴



