
влевовправо
Активний сабвуфер MTX RTP8x2
- В наявності
- Код: 202301489
16 064 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Активний сабвуфер MTX RTP8x2 з 240-ватним середньоквадратичним значенням підсилювача класу D - це невелике диво. Працювати вдвох удвічі легше чи удвічі потужніше. Високоефективний інтегрований підсилювач класу D, дуже жорсткий 15-мм MDF Кабінет та високопродуктивний сабвуфер серії RoadTHUNDER дозволяють насолоджуватися будь-яким записом. RTP8x2 побудований як великий. Але він уміє бути забутим через свій невеликий розмір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 8" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 240 Вт |
| Максимальна потужність | 720 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 16 064 ₴



