
Коаксіальна акустика MTX TR69C
- В наявності
- Код: 202309552
3 805 ₴/комплект
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коаксіальна акустика MTX TR69C (6x9 дюймів, 3-смугова коаксіальна, 80 Вт RMS, 550 Вт пік) відрізняється якістю звуку, дуже високою потужністю та винятковою обробкою. TR69C можна використовувати із сабвуфером з підсилювачем, таким як MTX RTP8, RTP12 або RTF10P для посилення низьких частот.
Якість динаміка на 2/3 залежить від якості збирання.
Необхідно ідеально загерметизувати та зміцнити опору з динаміком та дверима.
Щоб насолодитися всією якістю звуку, рекомендується використовувати зовнішній підсилювач, наприклад TX2275 або TX2450, що володіє потужністю і музичністю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 3 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Максимальна потужність | 550 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 93.5 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 24 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 805 ₴/комплект

