
влевовправо
Коаксіальна акустика MTX TX265C
- В наявності
- Код: 202301446
2 642 ₴/комплект
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коаксіальна акустика MTX TX265C (6,5-дюймова 2-смугова коаксіальна, 65 Вт RMS, пікова потужність 450 Вт) відрізняється якістю звуку, дуже високою потужністю та винятковим оздобленням.
Рекомендується використовувати TX265C з невеликим сабвуфером з підсилювачем, таким як MTX RTP8 або RTF10P. для посилення низьких частот.
Якість динаміка на 2/3 залежить від якості складання. Необхідно ідеально загерметизувати та зміцнити опору з динаміком та дверима.
Щоб насолодитися усією якістю звуку, рекомендується використовувати зовнішній підсилювач, такий як TX2275 або TX2450, потужність і музичність якого перетворюють музику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 65 Вт |
| Максимальна потужність | 450 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 92.5 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 48 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 642 ₴/комплект



