
Автомагнітола Nextone MD-758 v2
- В наявності
- Код: НФ-00009797
5 199 ₴
- +380 (68) 635-54-35
Nextone MD-758 v2 - це універсальний мультимедійний центр, для встановлення в 1 DIN посадкове місце, на операційній системі Android 13, з сенсорним виїзним IPS екраном, 7 дюймів. 4х ядерний процесор ARockchip RK3326, Cortex A35, частота 1.5ГГц, пам'ять: 2Гб х 64Гб.
Пристрій призначено для прийому FM радіостанцій, відтворення аудіо, відео, фото з USB, micro SD карти та внутрішньої пам'яті, а також для розмови (hands free) і відтворення аудіо зі смартфону по Вluetooth. Підтримує встановлення додатків (включно з програмами GPS навігації). Має USB порт для зарядки телефона.
Встановлюється в стандартний монтажний розмір 1DIN, підтримує підключення камери заднього огляду. Має CarPlay/Android Auto.
Пароль на заводські налаштування (інженерне меню): 8888
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nextone |
| Тип | Мультимедіа |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Країна виробник | Китай |
| Передня панель | Висувна |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Потужність | 50 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, MPEG4, DivX, WAV, MP3, JPEG, AVI, FLAC |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Ні |
| TV-тюнер | Немає |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | A35 |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід, Вихід на сабвуфер |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 162 мм |
| Висота | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Ні |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 64Гб |
- Ціна: 5 199 ₴





