
влевовправо
Набір інструменту Alloid 108 предметів (НГ-4108П-6)
- Немає в наявності
- Код: Я0000000828
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Alloid НГ-4108П-6 — відмінної якості набір інструменту з 1/2" и 1/4" квадратами.
Рекомендований набір вміщає 108 предметів, які виготовлені з хромо-ванадієвої сталі.
Пакувальний кейс і інструменти в ньому мають високу якість виготовлення та яскравий дизайн, задовольнять кожного власника, нададуть довговічне використання.
Завдяки двокомпонентним держакам, які стійкі до стирання, забезпечені надійне захоплення інструмента під час роботи.
Комплектацію набору дивіться нижче, зазначено в характеристиках!
Найвища якість товару, задовільна ціна — у магазині TVMusic!
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в наборі інструментів | 108 |
| Вага | 6.66 кг |
| Виробник | Alloid |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Користувальницькі характеристики | |
| Карданний шарнір | є |
| 16 біт | 5/16" 30 мм |
| Тріскачка з швидким скиданням 48 зубців | є |
| Торцеві головки Е-star | Е10, Е11, Е12, Е14, Е16, Е18, Е20, Е24 |
| Адаптер для біт | є |
| Шестигранна головка, мм | 3, 4, 5, 6 |
| Ключі шестигранні кутові, мм | 1.5, 2, 2.5 |
| 6-гранні головки, мм | 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 |
| Шліц | 8, 10, 12 |
| 6-гранні головки глибокі, мм | 14, 15, 17, 19 |
| Т-подібний вороток | є |
| Адаптер для переноски | є |
| Torx | T40, T45, T50, T55 |
| Головки свічкові, мм | 16.21 1/2" |
| Шліц, мм | 4, 5, 6, 7 |
| Тріскачка з швидким скиданням 45 зубців | є |
| Шестигранні, мм | 8, 10, 12, 14 |
| Подовжувачі, мм | 125.25 1/2" |
| Тримач для біт | 1/2" Dr x 5/16" |
| Pozi | PZ3, PZ4 |
| Рукоятка викрутки, мм | 125 1/4" |
| Phillips | PH3, PH4 |
- Ціна: Ціну уточнюйте




