Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HANS 4624M — чудової якості набір головок з 1/2" квадратом.
Пропонований набір вміщує 24 предмети, що розташовані в компактному та міцному металевому ящику.
Інструменти використовують в автосервісах, у гаражі, вдома, а також знадобляться для авто в разі зламання в дорозі.
Інструменти виготовлені з хромо-ванадієвої сталі, мають відполіровану поверхню, слугуватимуть довго, догляд за ними легкий.
Наш магазин TVMusic рекомендує найвищої якості товар, який виправдовує ціну! Приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Розмір min | 8 мм |
| Розмір max | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Головки 6 гранні, мм | 8, 10, 11, 12, 13, 14, , 15, 16, 17, 19, 20, 21 |
| Трещітка 1/2" | є |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Кількість в наборі | 24 |
| Подовжувач, мм | 125.25 1/2" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Вороток з шарніром | є |
| Вороток з плаваючою головкою | є |
- Ціна: 2 390 ₴


