Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні коаксіальні трисмугові динаміки Pioneer TS-1339R призначені для поліпшення звучання аудіосистеми початкового рівня. Ця модель створювалася для бюджетного сегмента ринку. Колонки мають стильний дизайн і непогану якість звуку.
НЧ динамік має дифузор із поліпропілену та стронційний магніт.
ВЧ динамік характеризується випромінювачем із фольги та магнітом із фериту. Ідентичні матеріали використані під час виготовлення СЧ динаміка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Типорозмір | 5" |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Максимальний діапазон частоти | 30000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Чутливість | 91 дБ |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Виробник | Pioneer |
| Максимальна потужність | 180 Вт |
| Номінальна потужність | 35 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Настановна глибина | 43 мм |
- Ціна: 1 170 ₴/комплект



