Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Преміальна компонентна акустична система Focal PS 165V1 з лінійки Performance потішить Вас чудовим звучанням і приголомшливим дизайном. Динаміки видають потужний бас і характеризуються динамічним і виразним звуком. Тональна збалансованість є на високому рівні. Колонки без спотворень відтворюватимуть Ваші улюблені композиції, оскільки мають великий діапазон чутливості та добрий запас потужності.
Особливості конструкції:
- Алюмінієвий перевернутий твітер має форму купола.
- Вуфер виготовляється з матеріалу Polyglass.
- Міцний підвіс із бутилкаучуку.
- Литий алюмінієвий кошик.
- Регулювання рівня гучності твітера.
У комплекті:
- Динаміки — 2 шт.
- Твітери — 2 шт.
- Декоративні сітки — 2 шт.
- Зовнішні кросовери — 2 шт.
- Набір для встановлення.
- Інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Чутливість | 92.5 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Типорозмір | 6,5" |
| Виробник | Focal |
| Тип | Компонентна АС |
| Максимальна потужність | 160 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Зовнішні кросовери | Є |
- Ціна: 8 959 ₴/комплект











