Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ALPINE SWE-815 — активний сабвуфер розміром 8".
Цей сабвуфер виготовлений у фазоінверторному корпусі з можливістю використовувати саб із відкритою або закритою кришкою. Все залежить від того, яке відтворення бажає власник: "пом'якше" або "поясніше".
Сам сабвуфер невеликого розміру, але дає чудову потужність басів.
Ця модель забезпечить чудовий бас в авто на гучності малого та середнього рівня.
Також сабвуфер обладнаний чудовим захистом динаміка та вбудованим підсилювачем потужності.
Цей сабвуфер можна під'єднувати до штатних автомобільних систем.
Прекрасна ціна, найвища якість, довговічне використання.
Магазин TVMusic рекомендує.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 34 Гц |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 8" |
| Тип | Сабвуфер |
| Максимальний діапазон частоти | 1500 Гц |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Чутливість | 91 дБ |
| Виробник | Alpine |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Довжина | 363 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип корпусу | Фазоінверсний корпус |
| Вага | 9.62 |
| Ширина | 288 |
| Висота | 291 |
- Ціна: 7 699 ₴




