
влевовправо
Динаміки Focal Integration IS 165 TOY (Toyota)
- В наявності
- Код: IS 165TOY
9 399 ₴/комплект
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компонентна акустика Focal Integration IS 165 TOY призначена для заміни штатних динаміків в автомобілях Toyota. Ця модель є двосмуговою. Використовуються тільки якісні матеріали, які застосовуються з використанням досвіду та нових технологій від бренда Focal.
Сумісність:
- Prius,
- Camry,
- Tacoma,
- Tundra,
- FJ Cruiser.
Переваги:
- Колонки повністю сумісні зі штатними головними пристроями та штатними підсилювачами.
- У комплекті є всі необхідні монтажні елементи та компоненти для під'єднання.
- Поліпшені результати звучання, порівнюючи з заводською акустикою.
- Дифузор вуфера виготовлений із плетеного скловолокна та має конусну форму.
- Увігнутий твітер купольного типу виготовлений з алюмінію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Чутливість | 91 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 6,5" |
| Виробник | Focal |
| Тип | Компонентна АС |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 9 399 ₴/комплект








