Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коаксіальна двосмугова акустика ISC 570 від компанії Focal — чудовий варіант у ролі фронтальних, а також тилових динаміків. Колонки не мають обмежень у низьких частотах, тому їх звучання оптимальне. Ви отримаєте прекрасний результат, під'єднавши акустику безпосередньо до головного пристрою. Завдяки компактним розмірам і гранично оптимальному розміщенню точок кріплення, Ви зможете легко та швидко встановити динаміки у Ваш транспортний засіб.
Якщо Ви визначилися з вибором і мають намір купити овальні динаміки в машину, то Focal ISC 570 буде оптимальним варіантом завдяки благородному та красивому звучанню.
Особливості конструкції:
- Високочастотний динамік має поворотну конструкцію й увігнутий алюмінієвий купол.
- Дифузор НЧ динаміка виготовлений із матеріалу Polyglass, який подарує Вам чудовий звук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 5"х7" |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 2 |
| Країна виробник | Франція |
| Чутливість | 94 дБ |
| Виробник | Focal |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 3 599 ₴/комплект




