Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоакустика Focal Performance PS 165 FX — це флагман серед 2-компонентних АС серії, який увібрав у себе найкращі досягнення передового відділу досліджень і розробок Focal у застосунку до Performance. Ледь з'явившись на світло, за чудову якість звучання й технічні характеристики PS 165FX удосконалена нагородами EISA (European Imaging and Sound Association) "Найкращі автомобільні АС 2013-2014". Серед переваг цієї моделі також необхідно зазначити підвищений запас допустимої потужності та басовитість.
Особливості:
- Тип акустики: Компонентна
- Типорозмір: 165 мм (6,5 дюйма)
- Кількість смуг/компонентів: 2
- Потужність номін. (RMS), Вт: 80
- Потужність макс., Вт: 160
- Діапазон частот від, Гц: 55
- Діапазон частот до, Гц: 28000
- Установлювальна глибина, мм: 77
- Чутливість, дБ/Вт/м: 91
- Імпеданс (протистояння), Ом: 4
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 55 Гц |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 6,5" |
| Тип | Компонентна АС |
| Максимальний діапазон частоти | 28000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 2 |
| Країна виробник | Франція |
| Чутливість | 91 дБ |
| Виробник | Focal |
| Максимальна потужність | 160 Вт |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 16 739 ₴








