Відгуки про компанію Автомаркет TVMusic
- Мария Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень довольна качеством товара. Заказывала рюкзак, все как в описании и даже лучше. Доставили на следующий день. Персонал приветливый и отвечает на все вопросы. Рекомендую!
- Коментар продавця
Спасибо Вам за заказ и отзыв!
- Коментар продавця
- Іван Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Мені дуже сподобався сервіс компанії TVMusic сподобався великий каталожний вибір на сайті і оперативність доставки. Сподобалася тактовність і розмова з менеджером Машею. Рекомендую всім і нетільки друзям)
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук та замовлення!
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук та замовлення!
- Коментар продавця
- Коля Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер!!!!!Советую всем!!!!!
- Коментар продавця
Спасибо Вам за заказ и отзыв!
- Коментар продавця
- Николай К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказывал товар, почти сразу связались, отправили в тот же день, но пришло не совсем то, что заказал. Понравилось то, что быстро и без задержек сразу же все исправили, ребята молодцы, не боятся признавать ошибок и тут же их исправляют. Отдельно хочу отметить работу консультанта Маши, четкий подход, быстрое решение проблемы и компетентность в работе. С удовольствием воспользуюсь услугами компании в будущем.
- Коментар продавця
Спасибо большое за заказ и отзыв! Просим прощения за наши ошибки в работе, рады, что смогли реабилитироваться!
- Коментар продавця
- Покупець
Дякую менеджеру Маші за швидке опрацювання замовлення. Всім рекомендую;)
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Віталій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно. Всім раджу.
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- АндрійУгода на маркетплейсі Prom.ua
По факту товара у них не оказалось, продали аналогичный товар, он меня не устроил пришлось вернуть.
- Коментар продавця
Просим прощения за доставленные неудобства.
- Коментар продавця
- михаил к.
- Віталій Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Покупець
Купував перехідну рамку в автомобіль. Менеджер Галина дпомогла з вибором (пропонувала альтернативні варіанти), уточнила всі деталі поставки і оплати. Відправлення Новою Поштою було зроблено за мій рахунок, що стало для мене сюрпризом, бо домовлялися про безоплатну доставку. Як мені потім пояснили, мій платіж не встигли рознести в системі, тому що поспішали швидше відправити товар (на моє прохання). Відправка буда зроблена в день оплати (платив з карти), в п'ятницю. Всю суму за доставку мені повернули без проблем через день після отримання товару у відділенні. Загальне враження про компанію позитивне, товар якісний, допомагають вибрати товар, побажання покупців враховуються. Зворотній зв'язок по закриттю спірних питань працює на ура.
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та Ваш докладний відгук!
- Коментар продавця
