Відгуки про компанію Автомаркет TVMusic
- Покупатель
Товар соответствует описанию и качеству,спасибо.
- Коментар продавця
Спасибо Вам за заказ и отзыв!
- Коментар продавця
- геннадий с.
- Петро Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
хоч товару не було в наявності, мені запропонували почекати але доставка безкоштовна. Так все і було. Я задоволений. Дякую
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення і відгук! Просимо вибачення за відсутність товару у наявності.
- Коментар продавця
- Максим
все чітко як годинник, в іншому нема чого додати
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Вікторія Ф.
Наче все гаразд. Єдине що мене смутило - це на навушниках не було захисної плівки......а ми якраз беремо точно такі навушники вдруге....але тоді ми купували в іншому місті
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та відгук. Можливо виробник без попередження змінив умови пакування навушників. Подібні речі часто трапляються.
- Коментар продавця
- Артем А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Покупками задоволений. Все оформили швидко, товар гарної якості, ціни не кусаються)) Окреме дякую дівчині, що оформлювала замовлення, за приємне спілкування та консультацію! Всім рекомендую цей магазин!
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Володимир К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Руслан А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все замечательно. Со мной связались, приятно пообщались, пообещали доставить в течении 2-4 дней. Поступит товар - сомной свяжутся.
Прошло 10 дней - тишина...
Написал сообщение - перезвонили, сказли ейчас выяснят в чем проблема.
Окаалось, так и нет моего товара. Предложили подождать еще 3 -5 дней.
Ну, вот как то так...- Коментар продавця
Просим прощения за доставленные неудобства. Не всегда поставщики товара выполняют свои обязательства в срок. От этого страдаем и мы, и Вы, к сожалению.
- Коментар продавця
- Діма Л.
Советую проблему решили
- Коментар продавця
Спасибо Вам за отзыв!
- Коментар продавця
- Покупець
Мабуть це загальна біда переважної більшості інтернет магазинів...Товару в наявності нема,обіцяють ,обіцяють,обіцяють...Невже так важко зробити помітку "немає в наявності"?Не тратили би мій час і свій.Ставлю найвищу оцінку цій компанії тільки тому,що дякуючи їм, придбав такий товар в іншому місці ,значно дешевше.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук. Так, на жаль, маємо певні проблеми з наявністю деяких товарів. Робимо все можливе, щоб зменшити кількість подібних випадків. Просимо вибачення за витрачений Вами час.
- Коментар продавця
